Movies
Ratings
171
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 5.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.5
PushRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
HulkRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.5