Titles you rated
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 1.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5