Series
Ratings
45
Bubble GumRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5