Titles you rated
ExhumaRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Chaos WalkingRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
House of the DisappearedRated ★ 2.5