Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
VeepRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5