Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
UpRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0