Movies
Ratings
115
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5