Series
Ratings
21
GoblinRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Domestic GirlfriendRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5- 도라에몽 17기Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0