Titles you rated
HerRated ★ 4.5
Who are You?Rated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 5.0