Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
The Chinese FeastRated ★ 3.5
The TranslatorsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0