Movies
Ratings
363
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
The Skin I Live InRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 4.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
The Way BackRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The BanquetRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Red FamilyRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5