Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.5