Titles you rated
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.5
Vinland SagaRated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0