Movies
Ratings
700
TranscendenceRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
CarriersRated ★ 3.5
Land of the DeadRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
The DivideRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
GantzRated ★ 3.5
Dark CityRated ★ 4.5
RiddickRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.0
The Great WallRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
HitmanRated ★ 4.0