Titles you rated
5 Flights UpRated ★ 5.0
American HoneyRated ★ 5.0
Annie HallRated ★ 4.5
CometRated ★ 5.0
10 Items or LessRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 5.0
Made in ItalyRated ★ 4.5
Paris Can WaitRated ★ 5.0
From the VineRated ★ 3.5
StarletRated ★ 5.0
Addiction: A 60's Love StoryRated ★ 4.5
The Emperor of ParisRated ★ 4.0
My Blind Date with LifeRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
St. VincentRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 0.5