Titles you rated
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 4.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0