Titles you rated
DamselRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ScoopRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
The Perfect FindRated ★ 2.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Operation Varsity Blues: The College Admissions ScandalRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5