Titles you rated
ShutterRated ★ 2.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 2.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Beauty and the Beast: Belle's Magical WorldRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5