Series
Ratings
76- The Picnic DayRated ★ 3.5
- The PeakRated ★ 4.5
I Hate Going to WorkRated ★ 4.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0- Phantom SingerRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 1.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Daughters of Bilitis ClubRated ★ 5.0
Byul Soon GeomRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0- MoonlightRated ★ 4.0
- Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 3.5
- Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 3.5
- Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 3.5
- Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 3.5