Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 3.5- 소주 랩소디Rated ★ 3.5
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.0
- K for KimbapRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- Divorced Singles Season 7Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
MurderbotRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5