Movies
Ratings
120
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 4.0