Titles you rated
PerfumeRated ★ 2.5
Special Laws of RomanceRated ★ 1.5
Witch's LoveRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 1.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
Somehow 18Rated ★ 1.0
Star of the UniverseRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
My Holo LoveRated ★ 1.5
Before We Get MarriedRated ★ 1.0
Sweet DreamsRated ★ 1.5
Go Go Squid!Rated ★ 2.0
Well-Intended LoveRated ★ 5.0
My Girlfriend is an Alien Season 1Rated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
A Poem A DayRated ★ 2.0