Titles you rated
AdolescenceRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Clannad After StoryRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
NANARated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 4.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0