Series
Ratings
15
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0