Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- DEATH NOTERated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5