Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
BorderRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Perfect SenseRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 0.5
LoganRated ★ 4.0
Keroro Gunso the Super Movie 2: The Deep Sea PrincessRated ★ 0.5
Ocean WavesRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5