Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- MonsterRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.5