Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0- ApostleRated ★ 2.5
TumbleweedRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Son of GodRated ★ 2.5
MonopolyRated ★ 3.0
Lord of the FliesRated ★ 1.5
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 3.0
Dance With The WindRated ★ 3.0
Hong Gil DongRated ★ 2.5
In Love and the WarRated ★ 3.0
Perfect SenseRated ★ 3.5
The Longest YardRated ★ 4.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
StepmomRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Just Do It!Rated ★ 3.5
RentRated ★ 4.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0