Series
Ratings
31
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5