Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The InvitationRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 1.5
SingRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 1.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 2.5