Series
Ratings
31
The Princess's ManRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 2.0
New GirlRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5