Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
MistyRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.5
HealerRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5