Movies
Ratings
112
AnnabelleRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 0.5
The ProposalRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 0.5
The ChorusRated ★ 4.5
PreciousRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0