Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0