Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 1.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
The Last SongRated ★ 2.5