Movies
Ratings
1513
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 3.5
NovocaineRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
War DogsRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Road HouseRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
SpringtimeRated ★ 3.0
The Last DuelRated ★ 3.5