Series
Ratings
15
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0
Please Love The Useless MeRated ★ 4.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Nail Shop ParisRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 4.0