Titles you rated
AustraliaRated ★ 2.0
[REC]²Rated ★ 1.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Behind Enemy LinesRated ★ 4.5
TremorsRated ★ 2.5
Flash PointRated ★ 3.0
WarRated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0
GamerRated ★ 2.0
The Coast GuardRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Blue SwallowRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 1.0
NoahRated ★ 2.5
Scary Movie 3Rated ★ 2.0- Running WildRated ★ 1.5
Scary Movie 5Rated ★ 1.0