Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.5