Movies
Ratings
150
The Eighth DayRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
GORated ★ 0.5
8 MileRated ★ 3.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 0.5
Memories of MatsukoRated ★ 0.5
Princess MononokeRated ★ 0.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 0.5
The Front LineRated ★ 0.5