Movies
Ratings
42
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.5
Perfect GameRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5