Titles you rated
Flying ColorsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
MasterRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5