Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Goddess of FireRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 4.0- Family's HonorRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5- Under The RainbowRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 2.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0