Movies
Ratings
580
MaterialistsRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HeatRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 3.5
Natural Born KillersRated ★ 4.5
StardustRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
BurlesqueRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
SUGA: Road To D-DAYRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0