Titles you rated
Il MareRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5