Titles you rated
NanaRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.5
JunoRated ★ 4.0
HighlanderRated ★ 3.5
Europa ReportRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
PowderRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
The 6th DayRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 5.0
Over the BorderRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Last PresentRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5