Movies
Ratings
159 The Dark KnightRated ★ 4.5 The Dark KnightRated ★ 4.5
 The WailingRated ★ 4.0 The WailingRated ★ 4.0
 SpyRated ★ 3.5 SpyRated ★ 3.5
 The Fault in Our StarsRated ★ 4.0 The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
 ZootopiaRated ★ 4.5 ZootopiaRated ★ 4.5
 Good Will HuntingRated ★ 5.0 Good Will HuntingRated ★ 5.0
 Vanilla SkyRated ★ 5.0 Vanilla SkyRated ★ 5.0
 Kung Fu HustleRated ★ 3.5 Kung Fu HustleRated ★ 3.5
 GattacaRated ★ 5.0 GattacaRated ★ 5.0
 17 AgainRated ★ 3.5 17 AgainRated ★ 3.5
 Source CodeRated ★ 4.0 Source CodeRated ★ 4.0
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
 SnowpiercerRated ★ 4.0 SnowpiercerRated ★ 4.0
 Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5 Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
 The RockRated ★ 4.0 The RockRated ★ 4.0
 Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0 Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
 Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0 Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
 Inside MenRated ★ 4.0 Inside MenRated ★ 4.0
 The Usual SuspectsRated ★ 5.0 The Usual SuspectsRated ★ 5.0