Series
Ratings
37
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
LookismRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
11.22.63Rated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5