Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Oh! Happy DayRated ★ 3.0
Last PresentRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0- TornadoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0