Series
Ratings
21
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0